top of page
DXB Main 1pexels.jpg

 

Dubaj

 

Odkryj Dubaj w swoim ojczystym języku z licencjonowanym, doświadczonym przewodnikiem, który mieszka w tym fascynującym mieście od wielu lat.

 

Zobacz historyczny Dubaj

 

Przenieś się do czasu, kiedy Dubaj był skromną wioską rybacką, Przekonaj się ile zmian miało miejsce na przełomie zaledwie 50 lat.  

Odwiedź Muzeum Dubaju lub tradycyjną dzielnicę Al Fahidi z jej niezwykłymi wieżami wiatru. Zrób zakupy na bazarze z przyprawami lub zabierz ze sobą część luksusu w postaci złotej biżuterii z brylantami zakupionej na Bazarze ze złotem.

Odwiedź nowoczesną część Dubaju

Jej niesamowite budynki, sztucznie stworzone wyspy. Zobacz imponującą wysokością swoich budynków dzielnicę Marina. Spójrz na Dubaj z zawrotnych wysokości najwyższego budynku świata Burj Khalifa.

 

Odkryj cały Dubaj w jednym dniu. Szczególnie korzystne dla osób spędzjących wakacje w innych Emiratach np. Ras Al Khaima, Fujairah lub Ajman.

 

Polecam indywidualne wycieczki półdniowe lub całodniowe, który program dostosowany jest do preferencji uczestników. Ceny są zależne od ilości uczestników, położenia hotelu i oczywiście czasu trwania wycieczki.

W razie zainteresowania ofertą proszę o kontakt.

bottom of page